odwiedź nasze salony akustyki słuchu

Al. Niepodległości 24/30, Mokotów, 02-653 Warszawa

tel. 22 290 60 40 zobacz mape


ul. Jadźwingów 9, Mokotów, 02-692 Warszawa

tel. 22 299 15 45 zobacz mape

zobacz mape  kontakt skype

NFZ logo

Posiadamy umowę z NFZ

Poradnia Audiologiczna

Audiologia zajmuje się szeroko rozumianymi zaburzeniami narządu słuchu, zarówno obwodowego, jak i ośrodkowego. W poradni pracuje pięciu lekarzy, specjalistów z zakresu audiologii. Mają do dyspozycji dwie pracownie diagnostyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt do badań audiologicznych obsługiwany przez wykwalifikowanych diagnostów. Zakres badań obejmuje zarówno podstawowe testy audiologiczne, jak i wysoko specjalistyczne badania obiektywne słuchu. Poradnia audiologiczna zajmuje się nie tylko zaburzeniami słuchu, ale również innymi dolegliwościami związanymi z narządem słuchu i równowagi. Zaburzenia percepcji dźwięków mogą dotyczyć pacjentów w różnym wieku, zarówno noworodków z wrodzonymi wadami słuchu, dzieci z zaburzeniami ucha środkowego, czy osobami w wieku podeszłym z niedosłuchem starczym (presbyacusis). Nasza poradnia przyjmuje pacjentów niezależnie od wieku i przyczyn pojawienia się dolegliwości.

Lekarze przyjmujący w ramach poradni przy ul. Jadźwingów 9:
lek. med. Jacek Konca
lek.med. Danuta Chojnacka-Wądołowska

 

Poradnia Foniatryczna

Aby procesy komunikacji werbalnej przebiegały prawidłowo musi powstać czytelna dla drugiej strony informacja. W jej tworzeniu bierze udział narząd głosu i mowy. W Poradni Foniatrycznej diagnozujemy i leczymy nie tylko choroby organiczne krtani ale i wszelkiego rodzaju zaburzenia czynnościowe dotyczące emisji głosu u dzieci i dorosłych. Pacjenci tej poradni to osoby z typowymi dolegliwościami ze strony narządu głosu - chrypka, osłabienie głosu, bezgłos, kaszel, duszność. Często są to osoby zawodowo narażone na przeciążenia głosu (nauczyciele, spikerzy). Zajmujemy się zarówno diagnozą, jak i kompleksową terapią połączoną z rehabilitacją. Lekarze - foniatrzy posługują się nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Wideostroboskop, który jest na wyposażeniu poradni, pozwala zarówno na precyzyjną diagnostykę krtani, jak i na monitorowanie postępów w leczeniu i rehabilitacji.

Lekarze przyjmujący w ramach poradni przy ul. Jadźwingów 9:
lek. med. Jacek Konca
lek.med. Danuta Chojnacka-Wądołowska

 

Poradnia Otolaryngologiczna

oradnia Laryngologiczna zajmuje się leczeniem chorób nosa, gardła, krtani i uszu. Trafiają tu pacjenci z typowymi schorzeniami górnych dróg oddechowych, zarówno dzieci, jak i dorośli. Nasi specjaliści z zakresu otolaryngologii posiadają doświadczenie kliniczne, wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, między innymi fiberoskop do oceny nosa, jamy nosowo-gardłowej i krtani u dzieci (endoskopowe badanie migdałka gardłowego). Poradnia Otolaryngologiczna dysponuje salą zabiegową, gdzie wykonuje się szereg zabiegów chirurgicznych z zakresu laryngologii w trybie ambulatoryjnym, w tym z wykorzystaniem kriochirurgii.

Lekarze przyjmujący w ramach poradni przy ul. Bobrowieckiej 9:
lek. med. Krzysztof Czekański
lek. med. Ryszard Mikołajewski

 

 

© 2015 ACS Słuchmed - dane kontaktowe, infolinia 801 000 819
projekt i wykonanie itp media